seeky

Sanax chemical construction s.r.o. | Specialista na stavební chemii

O nás


ico Sanax chemical construction s.r.o. se zabývá výrobou a distribucí speciálních stavebních materiálů pro sanaci železobetonových konstrukcí, zesilování stavebních konstrukcí externě lepenou výztuží nebo systémy pro sanaci vlhkého zdiva.

Materiály pro různé druhy injektáží jsou rovněž v nabídce Sanax chemical construction s.r.o. V nabídce lze dále naleznout materiály na přípravu betonových povrchů pro jejich následné ošetření.

Produkty v nabídce Sanax chemical construction s.r.o. jsou řazeny do kategorií dle funkčnosti a kompletní nabídku naleznete v katalogu produktů zde. U každého produktu lze najít podrobný popis produktu včetně návodu na použití a podrobných technických informací. Některé typy materiálů můžete jednoduše zakoupit v našem .

Sanax chemical construction s.r.o. působí v rámci celé České republiky a náš zkušený tým pracovníků je připraven nabídnout našim partnerům a zákazníkům kvalitní a odborné poradenství, včetně zaškolení samotné aplikace materiálů.

Zabýváme se také problematikou odvlhčování staveb, převážně při rekonstrukcích starších a historických objektů. Nabízíme komplexní rozsah služeb v oblasti projektování sanací vlhkého zdiva (stavebně-technické průzkumy, projektové dokumentace) a jsme schopni podílet se i na samotné realizaci sanací vlhkého zdiva, a to jako stavební dozor, příp. Vám poskytneme odborné poradenství a konzultace.

Kvalita materiálů Sanax je prověřena jejich dlouholetým používáním na poli stavební chemie.

Činnost firmy je doložena splněním normy ISO 9001:2001 jejímž certifikátem je Sanax chemical construction s.r.o. držitelem.


Splnění normy ISO 9001:2001 Držitel ocenění Spolehlivá firma roku 2014 Držitel ocenění Spolehlivá firma roku 2015 Držitel ocenění Spolehlivá firma roku 2016