O nás


Sanax chemical construction s.r.o. se zabývá výrobou a distribucí speciálních stavebních materiálů pro sanaci železobetonových konstrukcí, zesilování stavebních konstrukcí externě lepenou výztuží nebo systémy pro sanaci vlhkého zdiva. Materiály pro různé druhy injektáží jsou rovněž v nabídce Sanax chemical construction s.r.o. V nabídce lze dále naleznout materiály na přípravu betonových povrchů pro jejich následné ošetření.

Materiály jsou vyráběny na různých bázích, jako např. polyuretanové, epoxidové, akrylátové či cementové.

Produkty v nabídce Sanax chemical construction s.r.o. jsou řazeny do kategorií dle funkčnosti a kompletní nabídku naleznete v katalogu produktů zde. U každého produktu lze najít podrobný popis produktu včetně návodu na použití a podrobných technických informací. Některé typy materiálů můžete jednoduše zakoupit v našem . Při objednání se Vám v nejkratší možné době ozve náš profesionálně proškolený personál a poskytne Vám důležité informace k aplikaci produktu.

Sanax chemical construction s.r.o. působí v rámci celé České republiky a náš zkušený tým pracovníků je připraven nabídnout našim partnerům a zákazníkům kvalitní a odborné poradenství, včetně zaškolení samotné aplikace materiálů.

Kvalita materiálů Sanax je prověřena jejich dlouholetým používáním na poli stavební chemie.

Činnost firmy je doložena splněním normy ISO 9001:2001 jejímž certifikátem je Sanax chemical construction s.r.o. držitelem.