seeky

Sanax chemical construction s.r.o. | Specialista na stavební chemii

Chceš ušetřit za topení ?

Novinky


Chceš ušetřit za topení ?popisCHCETE SNÍŽIT VÝDAJE ZA ENERGIE A VYTÁPĚNÍ?


Řešením je termoreflexní systém pomocí materiálů : ResiCote TRS a ResiCote WBT ! ! !


STĚRKA A NÁTĚR ZABRÁNÍ TEPELNÝM ZTRÁTÁM OD 15 – 30%LÉTO

  • V létě je vzdušná vlhkost vyšší než v zimě. Stěrka ResiCote TRS a nátěr ResiCote WBT díky své difúzní otevřenosti v létě propouští vlhčí vzduch do stěn a tím dochází k jejich ochlazování. Stěny vydávají jemný chlad, který zpříjemňuje klima v místnosti.


ZIMA

  • Stěrka ResiCote TRS a nátěr ResiCote WBT rovnoměrně rozptýlí teplo v místnosti. Zabraňují tvorbě kondenzátu na stěnách a výskytu plísní. Zároveň vytváří termoplastický povrch zabraňující úniku tepla do stěn a šetří náklady na vytápění.


PLÍSNĚ

  • Stěrka ResiCote TRS a nátěr ResiCote WBT zvyšují povrchovou teplotu stěn a zvyšují teplotu rosného bodu. Tím omezují možnost vzniku kondenzátu vodní páry na stěnách a zabraňují růstu plísní. Zároveň obsahují nejmodernější přísady proti plísním na trhu.


Tyto naše produkty jsou založené na termoplastické funkci. Jsou vhodné pro téměř všechny podklady v interiéru. Z vlastností vyplývá široká možnost použití na vnitřních omítkách a všude tam, kde požadujeme zlepšení tepelně-energetických vlastností místnosti.


Více informací o materiálech naleznete přímo v technických listech stěrky ResiCote TRS a nátěru ResiCote WBT


V informačním letáku nelaznete bližší popis termoreflexního systému. Pro stáhnutí letáku klikněte ZDE a na odkaz „Stáhnout“


Související produkty

  ResiCote TRS Tepelně-reflexní antibakteriální stěrka
  ResiCote WBT tepelně-reflexní antibakteriální ochranný nátěr